Jacqueline gaat het theater in dit najaar

Jacqueline Govaert gaat dit najaar het theater in met haar programma ‘Zo Zit Dat Dus’. Het is de eerste theatertour voor de zangeres uit Haarlem, nadat ze deze week twee uitverkochte avonden deed in de Kleine Komedie. De kaartverkoop van de tour start deze week via de zalen.

Al haar hele muzikale leven krijgt Jacqueline Govaert dezelfde vragen. ‘Mis je Krezip?’, ‘Wat vond je zelf van je kapsel op Pinkpop?’, ‘Wat is er veranderd nu je moeder bent?’ Solo, in het theater is voor Jacqueline dé plek om op ontwapenende en eigenzinnige wijze antwoord te geven op deze en andere vragen over haar songs, muzikale heden en verleden.

“Ik heb m’n leven altijd verwerkt in mijn songs. Zij zijn de rode draad in de ontdekkingstocht naar mijn eigen geluid en hoe het zit in het leven. Zeker toen ik mijn laatste album ‘Songs to Soothe’ aan het schrijven was, heb ik ervaren dat het voor mij begint en eindigt bij het schrijven van de songs. Het zijn dan ook deze liedjes die, samen met hun verhalen, centraal staan in deze voorstelling.”, aldus Jacqueline Govaert.

17-10-2015 Chassé – Theater Breda – www.chasse.nl
21-10-2015 Theater Heerlen – Heerlen – www.parkstadlimburgtheaters.nl
24-10-2015 Schouwburg Ogterop – Meppel – www.schouwburgogterop.nl
29-10-2015 Schouwburg Amphion – Doetinchem – www.amphion.nl
30-10-2015 Schouwburg De Kampanje – Den Helder – www.kampanje.nl
31-10-2015 Stadsschouwburg De Kleine Willem – Enschede – www.wilminktheater.nl
4-11-2015 Leidse Schouwburg – Leiden – www.leidseschouwburg.nl
7-11-2015 Theater De Tamboer – Hoogeveen – www.detamboer.nl
13-11-2015 Deventer Schouwburg – Deventer – www.deventerschouwburg.nl
14-11-2015 Schouwburg Cuijk – Cuijk – www.schouwburgcuijk.nl
19-11-2015 Schouwburg Het Park – Hoorn – www.hetpark.nl
20-11-2015 Theater De Flint – Amersfoort – www.theaterdeflint.nl
21-11-2015 Cultura – Ede – www.cultura-ede.nl
22-11-2015 Theater Odeon – Zwolle – www.odeondespiegel.nl
26-11-2015 Rabotheater Hengelo – Hengelo – www.rabotheater.nl
27-11-2015 Theater De Leest – Waalwijk – www.deleest.nl
28-11-2015 De Goudse Schouwburg – Gouda – www.goudseschouwburg.nl
10-12-2015 Stadsschouwburg De Harmonie – Leeuwarden – www.harmonie.nl
11-12-2015 Muziekgebouw Frits Philips – Eindhoven – www.muziekgebouweindhoven.nl
12-12-2015 Hoftheater – Raalte – www.hofinsalland.nl
16-12-2015 Taqa Theater de Vest – Alkmaar – www.theaterdevest.nl
18-12-2015 Schouwburg Almere – Almere – www.schouwburgalmere.nl
20-12-2015 Stadsschouwburg Groningen – Groningen – www.de-oosterpoort.nl
23-12-2015 Philharmonie – Haarlem – www.theater-haarlem.nl

Foto: Esmee Burgersdijk

Jacqueline Kleine Komedie 07-05-2015 DSCF8312

Reageer

Please correct form